Aktywna zima

Medium 5c19b8cd 19ed 41d7 88a2 e142220dff69

Chociaż zima powoli „odpuszcza”, wciąż jeszcze musimy cierpliwie poczekać na długie, ciepłe wieczory, wiosenne spacery i pikniki w parku. W międzyczasie warto jednak zmobilizować się po długim okresie świąt oraz niezliczonej ilości pączków zjedzonych w Tłusty Czwartek, porzucić ciepły koc/laptopa/kota/książkę/paczkę chipsów* (niepotrzebne skreślić), zebrać przyjaciół i spędzić wieczór w pomysłowy sposób. :)

Oto kilka naszych  propozycji na aktywne przetrwanie zimy:

Laserpark
Świetna alternatywa dla tradycyjnego paintball’a i zabawa nie tylko dla „dużych chłopców” :). Lasertag (tzw. Laserowy paintball) daje możliwość sprawdzenia swojej  kondycji fizycznej i umiejętności taktycznych w scenerii rodem z gier komputerowych. Po zakończeniu gry i powrocie do realnego świata można zregenerować siły w barze przy… świeżo wyciskanym soku. :)

Gdzie?: LASERPARK – Laserowe Centrum Rozrywki, ul. Zabłocie 20/22
Więcej informacji na: http://www.laserpark.pl/

Gokarty
Pragniesz poczuć się jak gwiazda Formuły 1, potrzebujesz „zastrzyku adrenaliny”, a może chciałbyś po prostu potrenować przed egzaminem na prawo jazdy? :) Polecamy gokarty! Gokartowe wyścigi to również świetny pomysł na nietypową imprezę urodzinową lub wieczór kawalerski.

Gdzie?: GoKarting Center (ul. Domagały 25), Tor Gokartowy Elikart M (ul. Gromadzka 66), WRT Karting (ul. Nowolipki 3)
Więcej informacji na: http://www.gokarting.com.pl/ , http://elikart.pl/ , http://krakow.wrt-karting.pl/

Escape Room
Nasza następna propozycja to gimnastyka dla… szarych komórek. :) Wiele scenariuszy i jedna idea – jak w ograniczonym czasie wydostać się z pokoju, rozwiązując zagadki i łamigłówki za pomocą ukrytych wskazówek. Świetny pomysł na wypad z grupą znajomych!

Gdzie?: Challange Accepted (ul. Wiślna 4/6), Escape Challenge (ul. Dietla 29), Lost Room (ul. Kremerowska 5).
Więcej informacji na: http://accepted.pl/ , http://escapechallenge.pl/ , http://www.lostroom.pl/

Planszówki
Gry planszowe zdecydowanie przeżywają swój renesans: od gier karcianych i zręcznościowych po najbardziej rozbudowane gry strategiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie! Szczególnie polecamy gry językowe i towarzyskie, przy których można ćwiczyć konwersację po polsku. :)

Gdzie?: Hex (ul. Dwernickiego 5), Domówka Cafe (ul. Miodowa 28a), Bard (ul. Batorego 20/17)
Więcej informacji na: https://www.facebook.com/HEXspot/?fref=ts , http://www.domowkacafe.pl/ , https://www.facebook.com/sklepbard

A jeśli nie straszny Wam język polski, serdecznie zapraszamy na kursy semestralne w Varii. :) Zapewniamy nie tylko możliwość skutecznej nauki języka w przyjaznej, luźnej atmosferze, ale również wiele okazji do poznania fantastycznych osób z całego świata, zapoznania się z polską kulturą i ćwiczenia swoich umiejętności konwersacyjno-towarzyskich na wieczornych spotkaniach w pubach. :)

возврат>>>